ОДЕСА – ІСТИННЕ ВИПРОБУВАННЯ СИЛИ І ВОЛІ. Результати минулої гонки.

Завершилася Одеська «Гонка Нації» -2017. Видовищні змагання на витривалість на трасах з перешкодами, в яких взяло участь понад 1100 любителів екстремального відпочинку. Гонки пройшли в локації під назвою «Місто у Моря Чорноморська Рів’єра» – на Південній дорозі в селі Фонтанка. Протягом двох днів за ними спостерігали близько 5 тисяч глядачів.

Забіги проходили в традиційних дистанціях “Забіг Сили” (5 км) і “Забіг Волі” (10 км), а родзинкою одеського етапу став «Нічний забіг» (3 км).
З огляду на неймовірну спеку, яка часом досягала 40 градусів, і без того непрості траси з перешкодами стали для учасників «Гонки Нації» справжнім випробуванням на міцність.

У забігу брали участі спортсмени не тільки з усіх куточків України, а також представники ближнього та далекого зарубіжжя. Найбільшою за чисельністю – понад 40 осіб, була команда з Молдови.

Юрій Подлєсний:
“Ми врахували аномальні погодні умови і добре підготувалися до них: по всій трасі встановили додаткові пункти гідрації, де можна було попити і освіжитися. Спортсменам надали понад 5 тисяч пляшок води. По всьому маршруту працювали близько 100 волонтерів, медиків – наданих мальтійської службою порятунку, а також мед. персонал та 3 “карети” швидкої допомоги. Забіги, які повинні були пройти по самій спеці, були перенесені на більш пізній час”.

У «Забігу Волі» перемогу здобув Денис Нікулін з Дніпра. 10 км і 25 перешкод він зумів подолати за 1 годину 27 хвилин 48 секунд.
“Ця гонка складніша, більше і цікавіші перешкоди, багато сильних спортсменів, неймовірна спека і складна місцевість, але все супер!”

У жіночому етапі не було рівних Інні Коваленко з Донецька. Вона фінішувала першою з показником 1 годину 38 хвилин 46 секунд.
“Ці емоції не передати словами, були дуже складні спуски, постійно доводилося контролювати поверхню, але постійна підготовка дає свої результати”

А в «Забігу Сили» першим фінішну лінію перетнув Козачок Дмитро. Він подолав 5-кілометрову трасу з 20 перешкодами за 43 хв і 38 сек. У жіночій категорії трімуфаторкой в ​​цій дисципліні стала Левенцова Ірина з результатом 57 хвилин та 3 секунди.