fbpx

Результати 2019

TOP – 10 FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
Rekunenko Artjoms
Rekunenko Artjoms
2 PALACE
Prokhorenko Maksym
Prokhorenko Maksym
3 PALACE
ROMAN KOMAROVSKIY
ROMAN KOMAROVSKIY
4.
Alexander Golyachenko
5.
OCHERETIUK ANDRII
6.
Parashchuk Vitalii
7.
poronyuk yuriy
8.
Merkulov Vitalii
9.
MYKOLA KOLOTII
10
TARAS ZAVALIAK
TOP – 10 FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
NATALIIA TIAZHOLA
NATALIIA TIAZHOLA
2 PALACE
Kryvko Marharyta
Kryvko Marharyta
3 PALACE
Datsiuk Sofiia
Datsiuk Sofiia
4.
Bondarenko Anastasia
TOP – 10 FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
DMYTRO SHERETOV
DMYTRO SHERETOV
2 PALACE
ANDRII OCHERETIUK
ANDRII OCHERETIUK
3 PALACE
ROMAN KOMAROVSKIY
ROMAN KOMAROVSKIY
4.
DENIS NIKULIN
5.
IVAN TERETA
6.
DENYS KAMIESHKOV
7.
Yaroslav Medkov
8.
Mykola Kolotii
9.
Yehor Kondratiuk
10.
Makar Troian
TOP – 10 FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
Dianae Balnei
2 PALACE
YEVHENIIA POLIAKOVA
YEVHENIIA POLIAKOVA
3 PALACE
NATALIIA TIAZHOLA
NATALIIA TIAZHOLA
4.
Chmunevych Tetyana
5.
Mustafaieva Olha
TOP – 10 FINISHERS PER MEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
ROMAN KOMAROVSKIY
ROMAN KOMAROVSKIY
2 PALACE
DMYTRO SHERETOV
DMYTRO SHERETOV
3 PALACE
OCHERETIUK ANDRII
OCHERETIUK ANDRII
4.
PRESKORNIK SERGIY
5.
HURIN STANISLAV
6.
ROHACH ANATOLII
7.
TARAS ZAVALIAK
8.
Shulha Oleksandr
9.
Mukola SHYRSKIY
10.
NIKULIN DENIS
TOP – 10 FINISHERS PER WOMEN 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
Ponomarenko Olga
Ponomarenko Olga
2 PALACE
SVITLANA PARKHOMCHUK
SVITLANA PARKHOMCHUK
3 PALACE
Chmunevych Tetyana
Chmunevych Tetyana
4.
Tiazhola Nataliia
5.
Kryvko Marharyta
6.
Gaidar Daria
TOP – 10 FINISHERS PER 10KM ELITE GROUP
1 place
Hurin Stanislav
Hurin Stanislav
2 place
 Fomishkin Mykola
Fomishkin Mykola
3 place
Roman Komarovskiy
Roman Komarovskiy
4.
Ivan Kuryliuk
5.
Borkin Igor
6.
Sasym Yevhenii
7.
Hohol Dmytro
8.
Tereta Ivan
9.
Volodymyr Dubovyi
10.
Demianenko Oleksii
TOP – 10 FINISHERS PER 5KM ELITE GROUP
1 PALACE
Makar Troian
Makar Troian
2 PALACE
Evin Andrei
Evin Andrei
3 PALACE
Denys Kamieshkov
Denys Kamieshkov
4.
Mykola Kolotii
5.
Onyshchenko Oleksii
6.
Maksym Kudymets
7.
Andrii Oleksiuk
8.
Nikulin Denis
9.
Moroz Vladimir
10.
Nikolay Diakov
TOP – 10 FINISHERS PER MEN ELITE GROUP
1 PLACE
Eugene Sheretov
Eugene Sheretov
2 PLACE
Roman Komarovskiy
Roman Komarovskiy
3 PLACE
Babiy Oleksiy
Babiy Oleksiy
4.
Vasyl Pastukh
5.
Kharenko Vladyslav
6.
Ocheretiuk Andrii
7.
Fomishkin Mykola
8.
Denys Kamieshkov
9.
Mishel Bogach
10.
Mensink Nick
TOP – 10 FINISHERS PER WOMEN ELITE GROUP
1 PLACE
Svitlana Parkhomchuk
Svitlana Parkhomchuk
2 PLACE
Tetiana Khoruzha
Tetiana Khoruzha