Спекотне змагання з сюрпризом у Києві!

У суботу, 12 серпня у Києві відбулися перші у своєму роді змагання під назвою «Race Nation AQUATHLON». Акватлон – це гонка, у якій справжні атлети випробуюсь себе у двох дисциплінах, послідовно долаючи дистанції плавання та бігу.

Яскраве дійство проходило під Московським мостом на території Труханового острову. Учасників заходу, яких було нараховано близько двісті чоловік очікував сюрприз – старт спекотного забігу відбувся з баржі, котра відвозила атлетів від берега на потрібну відстань.

Змагання були розділені на дві дистанції: ДИСТАНЦІЯ STANDARD-500, яка включає в себе 500 метрів плавання і 3 км бігу, а також ДИСТАНЦІЯ STANDARD-1000 (1000 м плавання і 10 км бігу). Крім того, традиційно для «Гонки Нації» крім індивідуальних гонок була присутня ЕСТАФЕТА.

Переможцем STANDARD-500 серед чоловіків став Єгор Рубанський. Він фінішував з результатом 20 хвилин 36 секунд, випередивши лише на одну секунду Олександра Осипчука.

Серед жінок найкращий час показала Оксана Соколова – 28 хвилин 4 секунди.

У категорії STANDARD-1000 не було рівних Олександру Хадико, він подолав дистанцію за 50 хвилин і 34 секунди.

У жінок в цій категорії перше місце зайняла Барановська Лілія. Її результат – 56 хвилин і 54 секунди.

Категорію ЕСТАФЕТА у STANDARD-500 першими подолали Скарлат Олександр і Катерина Совенко. А у STANDARD-1000 першим став дует Герасима Романа і Миколи Лабовсього – 52 хвилини 16 секунд.

Хочемо нагадати, що 2 вересня у Києві відбудеться черговий етап «Гонка Нації»-2017. Грандіозні змагання на виносливість пройдуть на території мототреку Пирогів, де очікується близько 1000 учасників.

Детальна інформація про «Гонку Нації Акватлон» і результати ви можете знайти на офіційному сайті проекту – https://www.racenation.ua

Акредитація преси: Наталя Шатерникова 063 423 29 10

«ГОНКА НАЦІЇ АКВАТЛОН»: пишайся СОБОЮ!