fbpx

Учасники та глядачі Race Nation Odessa одержать сертифікати на суму від 10 до 25 тис. грн на квартиру

Група компаній «Рив’єра Девелопмент» спеціально до проведення 4-5 серпня в Місті у Моря Чорноморська Рив’єра загальноукраїнського забігу з перешкодами Race Nation Odessa запровадила програму подарункових Сертифікатів.

Згідно з програмою, кожен учасник і глядач заходу отримає сертифікат на суму від
10 000 до 25 000 грн на придбання квартири в об’єктах нерухомості Групи Компаній «Рив’єра Девелопмент»!*

Сертифікат на суму 25 000 грн.

Надається кожному учаснику змагань в день заходу під час реєстрації. Він надає знижку в розмірі 25 000 грн на покупку квартири в об’єктах нерухомості Групи Компаній «Рив’єра Девелопмент».

Сертифікат на суму 10 000 грн.

Надається глядачам змагань у Відділах продаж компанії (в Чорноморській Рив’єрі та Центральному відділі продаж на Великій Арнаутській, 19).

Для його отримання: зроби селфі на фоні заходу, зачекінься на сторінці Черноморская Ривьера в Facebook або Instagram, вкажи хештег (#ЧерноморскаяРивьера) і покажи це у відділі продаж.

Подарункові сертифікати не сумуються.

Термін дії Сертифіката складає 3 місяці – з 04.08.17 до 04.11.17. Документ втрачає дію в випадку його непогашення в установлений термін.

Нагадуємо, що Race Nation Odessa проходитиме 4-5 серпня на майданчику Міста у Моря Чорноморська Рив’єра. На вас чекає Нічний забіг і Забіги Сили і Волі, море драйва і позитивних емоцій! Покваптеся зареєструватись!

* Перелік об’єктів нерухомості «Рив’єра Девелопмент»: ЖК «Лімнос», ЖК «Гагарінський», ЖК «Авторський», Авторський район, Башта CHKALOV, Вілла Роз. Сертифікати дійсні тільки в двох відділах продаж за адресами:
Одеса, вул. В.Арнаутська,19, БЦ «Чорноморська Рив’єра», 1 поверх
с. Фонтанка, вул. Грецька, 2, ЖК «Авторський», 1 черга (навпроти ТРЦ «Рів’єра»)