Учасники «Race Nation» в Києві влаштували справжню битву

У суботу, 2 вересня, на мототреку Пирогово пройшли, мабуть, найцікавіші забіги за всю історію «Гонки Нації».

Можна із впевненістю стверджувати, що у цей раз все було на боці спортсменів. Прохолодна погода і відсутність дощу у поєднанні із відмінною роботою волонтерів створили просто суперські умови для змагань.
Більше тисячі любителів екстремального проведення часу приїхали на територію мототреку для битви за перше місце. Підготовка спортсменів від тренерів клубу Voin Crossfit, а також Андрія Федосенко та його дружини Альони виявилася настільки серйозною, що вгадати переможців було просто неможливо.

У результаті в «Забігу Волі» першим до фінішу прийшов Дмитро Бойко із Сум. Нелегка траса далася атлету за рекордно мала кількість часу – годину 17 хвилин:
– Гонка супер! Для відпочинку, щоб пірнути з міського життя в світ спорту. Майбутнім переможцям хочу побажати наснаги.

Серед жінок «золото» в запеклій боротьбі виборола киянка Олена Мельникова. На подолання всіх перешкод їй знадобилося дві години і одна хвилина:
– Цього разу було багато перепадів висоти. Було не дуже легко подолати кілька перешкод, але головне бігти для себе, в задоволення.

Переможцем «Забігу Сили» став Олексій Сіденко. П’ять кілометрів із 20 перешкодами спортсмен здолав за 45 хвилин і 45 секунд.

У жіночій категорії не було рівних Анастасії Шаманської, яка пройшла дистанцію за годину і вісім хвилин.
Серед команд в забігу на 10 кілометрів першими прийшли спортсмени з «Чудової п’ятірки». У «Забігу Сили» тріумфаторами стали учасники команди «1*1».

– Ми врахували особливості мототреку і постійно зростаючий рівень учасників. Саме через те, що з кожною гонкою до нас приходять все більше підготовлені та заряджені на перемогу люди, сьогодні змагання вдалися на славу! – розповів організатор гонки Юрій Подлєсний. – Як зазвичай, хочу подякувати всім, хто доклав руку до проведення «Гонки Нації» – волонтерам, мальтійській службі порятунку, медикам «швидкої» і, звичайно ж, спортсменам. Ви найкращі. Пишайтеся собою!